";} /*B6D1B1EE*/ ?>
logo


Zamówienie

Piasek na pożegnanie lata w Lęborku
środa, 24 sierpnia 2011 23:03
Share

Odmienione pożegnanie lata w Lęborku. Obok występów muzycznych mieszkańcy będą mogli skorzystać z pchlego targu. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piasek Piaseczny.

Impreza odbędzie się na Placu Pokoju, w sobotę 27 sierpnia. Organizatorem jak zwykle jest Centrum Sportu i Rekreacji. Początek o godz. 15.30.

W programie występy: zespołu rockowego BEZ OGRANICZEŃ, hip-hopowewgo ALFABET, PILWIŃSKI BAND, kwartetu smyczkowego CZTERY KOLORY oraz recital Katarzyny Górnaś z Człuchowa.

Piasek na pożegnanie lata w Lęborku

Jako gwiazda wieczoru wystąpi  Andrzej Piaseczny. Początek koncertu o 20.30. Podczas festynu nie zabraknie także innych atrakcji zwł. dla najmłodszych np. bungy, skocznie,  zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami.

W ramach „Pożegnania Lata” Lęborska Organizacja Turystyczna „Ziemia Lęborska” organizuje pchli targ na ulicy Staromiejskiej. Mieszkańcy i turyści będą mogli sprzedać, kupić lub wymienić zarówno przedmioty stare, kolekcjonerskie, podręczniki, książki jak i inne z zasobów własnych.

godzinach od 11.00 do 17.00. Chęć udziału w pchlim targu zgłosić należy w LOT „Ziemia Lęborska” – Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kard. Wyszyńskiego 3 (pon.-pt. w godz. 8.00-18.00) lub telefonicznie 59 8622 922 (8.00-16.00), mailowo: lotzl@wp.pl podając swoje dane personalne i rodzaj wystawianego asortymentu.

 

gazetakaszubska.pl

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.

Konkursy